(0312) 311 05 25İLETİŞİM
0ürünler

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Arkeolog Masa Isimliği

Hızlı Gözat

Ürünümüz özel olarak arkeologlar için üretilmiştir. Masa isimliği modelimiz 10 mm füme cam üzerine yerleştirilmiş parçalardan oluşmaktadır. Özel füme cam ile arkeologların kazı çalışmalarını anlatmak adına granit parçalarını UV yapıştırıcılar yardımıyla yapıştırıp bir adet altın aynalı akrilik kazma figürü yerleştirilmiştir. Granit ve kazma masa isimliği tabanına yüksek viskozite UV yapıştırıcı ile yapıştırılmıştır. Granit parçaları düzensiz olarak kırılmaktadır. Bu nedenle her masa isimliği üretimi esnasında birbirinden farklı parçalar oluşmaktadır. Kısaca her masa isimliğinde granit blok dizaynı farklılık gösterebilir.

Arkeolog kazı çalışmalarına ithafen üretilmiş olan bu ürün ile masanızda şık bir görüntü oluşturun. Sizi ziyarete gelen kişilerin hemen gözüne çarpacak olan bu ürün ile aynı zamanda masanızdaki kalabalıktan da kurtulun.

Bu ürünümüzde mevcut olan aksesuarlar şu şekildedir;

- 2 Adet Altın Renk Kalem

- 1 Adet Saat

- 1 Adet Kartvizitlik

Bu ürünün taban ölçüleri 29 cm x 16 cm dir. Bu büyüklükteki bir masa isimliği hem gösterişli hem de kullanışlıdır. Siz de bu özel üründen almak istemez misiniz?

Ürün üzerindeki yazılar tamamen kabartma olup 1.6 mm kalınlığında Rowmark marka rezopalden üretilmektedir. Sudan etkilenmez ve kalitelidir. Ürün üretilirken isminize özel bir kalıp ayarlanmakta ve bu özel kalıp ile kabartma işlemi yapılmaktadır. Bu sayede isimlerde kesinlikle kayma veya yamukluk veya eğrilik söz konusu olmaz

310,34 TL

Durumu: Stokta mevcut

Detaylar

Ürünümüz özel olarak arkeologlar için üretilmiştir. Masa isimliği modelimiz 10 mm füme cam üzerine yerleştirilmiş parçalardan oluşmaktadır. Özel füme cam ile arkeologların kazı çalışmalarını anlatmak adına granit parçalarını UV yapıştırıcılar yardımıyla yapıştırıp bir adet altın aynalı akrilik kazma figürü yerleştirilmiştir. Granit ve kazma masa isimliği tabanına yüksek viskozite UV yapıştırıcı ile yapıştırılmıştır. Granit parçaları düzensiz olarak kırılmaktadır. Bu nedenle her masa isimliği üretimi esnasında birbirinden farklı parçalar oluşmaktadır. Kısaca her masa isimliğinde granit blok dizaynı farklılık gösterebilir. Arkeolog kazı çalışmalarına ithafen üretilmiş olan bu ürün ile masanızda şık bir görüntü oluşturun. Sizi ziyarete gelen kişilerin hemen gözüne çarpacak olan bu ürün ile aynı zamanda masanızdaki kalabalıktan da kurtulun. Bu ürünümüzde mevcut olan aksesuarlar şu şekildedir; - 2 Adet Altın Renk Kalem - 1 Adet Saat - 1 Adet Kartvizitlik Bu ürünün taban ölçüleri 29 cm x 16 cm dir. Bu büyüklükteki bir masa isimliği hem gösterişli hem de kullanışlıdır. Siz de bu özel üründen almak istemez misiniz? Ürün üzerindeki yazılar tamamen kabartma olup 1.6 mm kalınlığında Rowmark marka rezopalden üretilmektedir. Sudan etkilenmez ve kalitelidir. Ürün üretilirken isminize özel bir kalıp ayarlanmakta ve bu özel kalıp ile kabartma işlemi yapılmaktadır. Bu sayede isimlerde kesinlikle kayma veya yamukluk veya eğrilik söz konusu olmaz

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

  1. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Kalite
İşçilik
Fiyat