(0312) 311 05 25İLETİŞİM
0ürünler

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Fizyoterapiste Özel Hediyelik Masa İsimlik

Hızlı Gözat

Fizyoterapist için özel olarak geliştirilmiş olan bu masa isimliğimiz fizyoterapisteler için tasarlanmıştır. Sağ tarafta 15 cm yüksekliğinde steteskop ve sol tarafta ise fizyoterapist ile ilgili figür bulunmaktadır.

Bu masa isimliği sadece firmamızın özel tasarımı olup 10 mm akrilik üzeri altın sarısı 1,8 mm kalınlığında akrilik kullanılarak üretilmiştir. Malzeme tamamen lazer kesimdir.

Ürünün taban ölçüsü 28 x 12 cm dir.

Bu üründe kullanılan malzemeler;

- 2 Adet altın renk kalem

- 1 adet 10 mm kalınlığında 15 cm steteskop figürü

- 1 Adet 10 mm kalınlığında fizyoterapist figürü

Ürünümüz kabartma isim olarak üretilmektedir. Üretim esnasında 1,6 mm kalınlığında avrupa rezopal altın renk malzeme kullanılmaktadır.

Ürünü ister kredi kartı isterseniz kapıda ödeme yöntemi ile alabilirsiniz.

Normal Fiyat: 310,34 TL

Special Price 257,24 TL

Durumu: Stokta mevcut

Normal Fiyat: 310,34 TL

Special Price 257,24 TL

Detaylar

Fizyoterapist için özel olarak geliştirilmiş olan bu masa isimliğimiz fizyoterapisteler için tasarlanmıştır. Sağ tarafta 15 cm yüksekliğinde steteskop ve sol tarafta ise fizyoterapist ile ilgili figür bulunmaktadır. Bu masa isimliği sadece firmamızın özel tasarımı olup 10 mm akrilik üzeri altın sarısı 1,8 mm kalınlığında akrilik kullanılarak üretilmiştir. Malzeme tamamen lazer kesimdir. Ürünün taban ölçüsü 28 x 12 cm dir. Bu üründe kullanılan malzemeler; - 2 Adet altın renk kalem - 1 adet 10 mm kalınlığında 15 cm steteskop figürü - 1 Adet 10 mm kalınlığında fizyoterapist figürü Ürünümüz kabartma isim olarak üretilmektedir. Üretim esnasında 1,6 mm kalınlığında avrupa rezopal altın renk malzeme kullanılmaktadır. Ürünü ister kredi kartı isterseniz kapıda ödeme yöntemi ile alabilirsiniz.

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

  1. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Kalite
İşçilik
Fiyat