(0312) 311 05 25İLETİŞİM
0ürünler

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Gümüş Renk Doktora Özel Masa İsimlik

Hızlı Gözat

Firmamızın özel üretimi olan akrilik masa isimlikleri meslek gruplarına özel olarak üretilmiştir. Akrilik masa isimliğinde kullanılan malzemeler 10 mm buzlu akrilik ve 2 mm gümü aynalı akriliktir. Bu ürünlerdeki logolar lazer kesim işlemleri ile üretilmektedir. Logo (steteskop) çift yönlüdür. Oldukça gösterişli ve şık olup bir benzerini bulamayacağınız ender bir üründür.


Bu üründe doktorluk mesleğini ifade edebilmek açısından steteskop kullanılmıştır. Steteskopun ölçüsü 15 x 10,5 cm'dir. Gayet gösterişli olan bu ürün masa üzerinde çok dikkat çekicidir. Özellikle doktorlar için hediye bir masa isimliği arıyorsanız doğru yerdesiniz.


Bu ürünümüzün taban ölçüsü 28 x 12 cm'dir.


Bu ürün için kullanılan ürünler özenle seçilmiştir. Ürünümüzde kullanılan ürünler şu şekildedir;

- 1 Adet Gümüş renk kalem

- 1 Adet Akrilik not kağıdı bölümü

Ürüne eklenecek isim ve unvanlar tamamen kabartma olarak yapılmaktadır. Kabartmada 1.6 mm kalınlığında gümüş renkli malzemeler kullanılmaktadır. Sudan etkilenmez ve darbeye dayanıklı yazım şekilleridir.

Ürünlerimizi dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz kapıda ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz.

Normal Fiyat: 257,24 TL

Special Price 206,50 TL

Durumu: Stokta mevcut

Normal Fiyat: 257,24 TL

Special Price 206,50 TL

Detaylar

Firmamızın özel üretimi olan akrilik masa isimlikleri meslek gruplarına özel olarak üretilmiştir. Akrilik masa isimliğinde kullanılan malzemeler 10 mm buzlu akrilik ve 2 mm gümü aynalı akriliktir. Bu ürünlerdeki logolar lazer kesim işlemleri ile üretilmektedir. Logo (steteskop) çift yönlüdür. Oldukça gösterişli ve şık olup bir benzerini bulamayacağınız ender bir üründür. Bu üründe doktorluk mesleğini ifade edebilmek açısından steteskop kullanılmıştır. Steteskopun ölçüsü 15 x 10,5 cm'dir. Gayet gösterişli olan bu ürün masa üzerinde çok dikkat çekicidir. Özellikle doktorlar için hediye bir masa isimliği arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu ürünümüzün taban ölçüsü 28 x 12 cm'dir. Bu ürün için kullanılan ürünler özenle seçilmiştir. Ürünümüzde kullanılan ürünler şu şekildedir; - 1 Adet Gümüş renk kalem - 1 Adet Akrilik not kağıdı bölümü Ürüne eklenecek isim ve unvanlar tamamen kabartma olarak yapılmaktadır. Kabartmada 1.6 mm kalınlığında gümüş renkli malzemeler kullanılmaktadır. Sudan etkilenmez ve darbeye dayanıklı yazım şekilleridir. Ürünlerimizi dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz kapıda ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz.

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

  1. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Kalite
İşçilik
Fiyat