(0312) 311 05 25İLETİŞİM
0ürünler

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kadın Doğum Uzmanı İçin Masa İsimliği

Hızlı Gözat

Kadın doğum uzmanları için özel olarak geliştirilmiş olan bu masa isimliğimiz doktorlar için tasarlanmıştır. Sağ tarafta 15 cm yüksekliğinde steteskop ve sol tarafta ise hamile bir anne figürü bulunmaktadır.

Bu masa isimliği sadece firmamızın özel tasarımı olup 10 mm akrilik üzeri altın sarısı 1,8 mm kalınlığında akrilik kullanılarak üretilmiştir. Malzeme tamamen lazer kesimdir.

Ürünün taban ölçüsü 28 x 12 cm dir.

Bu üründe kullanılan malzemeler;

- 2 Adet altın renk kalem

- 1 adet 10 mm kalınlığında 15 cm steteskop figürü

- 1 Adet 10 mm kalınlığında hamile kadın figürü


Ürünümüz kabartma isim olarak üretilmektedir. Üretim esnasında 1,6 mm kalınlığında avrupa rezopal altın renk malzeme kullanılmaktadır.

Ürünü ister kredi kartı isterseniz kapıda ödeme yöntemi ile alabilirsiniz.
310,34 TL

Durumu: Stokta mevcut

Detaylar

Kadın doğum uzmanları için özel olarak geliştirilmiş olan bu masa isimliğimiz doktorlar için tasarlanmıştır. Sağ tarafta 15 cm yüksekliğinde steteskop ve sol tarafta ise hamile bir anne figürü bulunmaktadır. Bu masa isimliği sadece firmamızın özel tasarımı olup 10 mm akrilik üzeri altın sarısı 1,8 mm kalınlığında akrilik kullanılarak üretilmiştir. Malzeme tamamen lazer kesimdir. Ürünün taban ölçüsü 28 x 12 cm dir. Bu üründe kullanılan malzemeler; - 2 Adet altın renk kalem - 1 adet 10 mm kalınlığında 15 cm steteskop figürü - 1 Adet 10 mm kalınlığında hamile kadın figürü Ürünümüz kabartma isim olarak üretilmektedir. Üretim esnasında 1,6 mm kalınlığında avrupa rezopal altın renk malzeme kullanılmaktadır. Ürünü ister kredi kartı isterseniz kapıda ödeme yöntemi ile alabilirsiniz.

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

  1. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Kalite
İşçilik
Fiyat