(0312) 311 05 25İLETİŞİM
0ürünler

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Özel Ahşap Masa İsimliği

Hızlı Gözat

Özel olarak tasarlanmış, piyasadaki eşdeğerleri ile kıyaslanmayacak şekilde hoş bir çalışma yapılmıştır. Genellikle ahşap masa isimliği denildiğinde MDF ürünleri tercih edilmektedir.
Aşağıdaki sipariş bölümünden isim bölümünü ve varsa ünvan bölümünü doldurup, Siparişiniz hemen üretilerek size gönderilsin.

Firmamızın üretmiş olduğu bu özel çalışmada ahşap olarak GÜRGEN tercih edilmiştir. Hedefimiz ahşap kelimesi adı altında hakikaten bir ahşap ürün satmaktır. Piyasadaki ahşap adı altında satılan MDF ürünler ile mukayese edilmemelidir.GÜRGEN ağacının kalitesini bilenler için özel bir hediyedir.


Ürünün tasarımında kullanılan isimlik bölümüne 10 mm akrilik eklenerek hazırlanmakta olan bu ürün hem ofisinize farklı bir hava katacak hem de göz alıcı bir dekoratif obje olacaktır.


Ürün 28 x 12 cm ölçüsünde olup 2 adet kalem mevcuttur. İsimlik kısmı 10 mm ULTRA CLEAR olarak tabir edilen çok şeffaf bir akrilikten lazer kazıma ve boyama şeklinde üretilmektedir.
153,40 TL

Durumu: Stokta mevcut

Detaylar

Özel olarak tasarlanmış, piyasadaki eşdeğerleri ile kıyaslanmayacak şekilde hoş bir çalışma yapılmıştır. Genellikle ahşap masa isimliği denildiğinde MDF ürünleri tercih edilmektedir. Aşağıdaki sipariş bölümünden isim bölümünü ve varsa ünvan bölümünü doldurup, Siparişiniz hemen üretilerek size gönderilsin. Firmamızın üretmiş olduğu bu özel çalışmada ahşap olarak GÜRGEN tercih edilmiştir. Hedefimiz ahşap kelimesi adı altında hakikaten bir ahşap ürün satmaktır. Piyasadaki ahşap adı altında satılan MDF ürünler ile mukayese edilmemelidir.GÜRGEN ağacının kalitesini bilenler için özel bir hediyedir. Ürünün tasarımında kullanılan isimlik bölümüne 10 mm akrilik eklenerek hazırlanmakta olan bu ürün hem ofisinize farklı bir hava katacak hem de göz alıcı bir dekoratif obje olacaktır. Ürün 28 x 12 cm ölçüsünde olup 2 adet kalem mevcuttur. İsimlik kısmı 10 mm ULTRA CLEAR olarak tabir edilen çok şeffaf bir akrilikten lazer kazıma ve boyama şeklinde üretilmektedir.

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

  1. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Kalite
İşçilik
Fiyat