(0312) 311 05 25İLETİŞİM
0ürünler

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Türk Bayrağı ve Adalet Bakanlığı Logolu Masa İsimlik

100 1 100 0

Hızlı Gözat

Firmamızın özel üretimi olan bu ürün ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ürünümüzde bir Türk Bayrağı ve Adalet Bakanlığı logosu bulunmaktadır. Bu ürünümüzde 2 adet kalem mevcuttur.

Ürünümüzün ölçüsü 28 x 12 cm'dir. Logolar 10 cm büyüklüğündedir.

Ürünümüz altın renklidir. İsim yazılan yerde ise altın renkli kabartma isim yazılmaktadır. Ürünümüz dayanıklı ve çok şıktır. Uzun ömürlü kullanıma müsaittir.

Farklı bakanlık, kurum, firma vb. logolar için uygulanabilir. Birinci logo ve ikinci logo için hazırlanmasını istediğiniz logolarınızı yükleyerek sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz sonrası grafik ekibimiz sizinle iletişime geçerek tasarım gönderecek ve onay alındıktan sonra üretim gerçekleşecektir.

Normal Fiyat: 310,34 TL

Special Price 257,24 TL

Durumu: Stokta mevcut

Normal Fiyat: 310,34 TL

Special Price 257,24 TL

Detaylar

Firmamızın özel üretimi olan bu ürün ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ürünümüzde bir Türk Bayrağı ve Adalet Bakanlığı logosu bulunmaktadır. Bu ürünümüzde 2 adet kalem mevcuttur. Ürünümüzün ölçüsü 28 x 12 cm'dir. Logolar 10 cm büyüklüğündedir. Ürünümüz altın renklidir. İsim yazılan yerde ise altın renkli kabartma isim yazılmaktadır. Ürünümüz dayanıklı ve çok şıktır. Uzun ömürlü kullanıma müsaittir. Farklı bakanlık, kurum, firma vb. logolar için uygulanabilir. Birinci logo ve ikinci logo için hazırlanmasını istediğiniz logolarınızı yükleyerek sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz sonrası grafik ekibimiz sizinle iletişime geçerek tasarım gönderecek ve onay alındıktan sonra üretim gerçekleşecektir.

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

  1. Beklediğimden de güzel Doğubeyazıt adliyesi tarafından yorumlandı Tarih: 19.11.2018
    Kalite
    İşçilik
    Fiyat

    İlk sipariş verirken bayraklığı olduğu için almıştım ve teredütlerim vardı. Ürün kısa sürede elime geçti be beklentilerimin çok üstünde geldi işçilik ve malzeme güzel ve canlı duruyor emeğiniz için teşekkür ederim

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Kalite
İşçilik
Fiyat