(0312) 311 05 25İLETİŞİM
0ürünler

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

VIP Adalet Heykelli Kristal Masa İsimliği

Hızlı Gözat

vip masa isimliği serimizin ilk ürünü olan hakim, savcı, avukat gibi adaleti temsil eden meslek grupları için tasarlanmış modelimiz ile farklı tarza sahip kişiler için firmamız hariç hiçbir yerde bulamayacağınız bir üründür.

Ürün kristal ile doğal ahşabın birleşmesi ile oluşturulmuş özel üretimdir. Sağ kenardaki özel kesim ahşap doğal gürgen ağacıdır. Kesinlikle mdf gibi doğal olmayan ürünler kullanılmamıştır. Gürgen ağacının tam ortasından geçen 10 mm kanala, aynı genişlikte füme camın yerleştirilmesi ile estetik bir görünüm kazanılmıştır. Ürünün dengede durmasını sağlamak için füme camın dış kenarına küçük bir kristal destek mevcuttur. Bu destek kolay kolay fark edilmemektedir. Bu nedenle ürünün büyük bir kısmı havada duruyormuş hissi uyandırmaktadır.

Füme kristal olan kısımda ise iki adet altın renkte kalem mevcuttur.

Ürünümüzde yer alan parçalar şu şekildedir;

- 2 Adet altın renk kalem

- 1 Adet adalet heykeli (20 cm antik sarı)

Bu üründe yazılan isim ve unvan 1,6 mm kalınlıkta Rowmark marka ithal rezopal ürününden kabartma olarak lazer ile kesilerek uygulanmaktadır. Darbelere karşı dayanıklıdır.
295,00 TL

Durumu: Stokta mevcut

* Zorunlu Alanlar

Detaylar

vip masa isimliği serimizin ilk ürünü olan hakim, savcı, avukat gibi adaleti temsil eden meslek grupları için tasarlanmış modelimiz ile farklı tarza sahip kişiler için firmamız hariç hiçbir yerde bulamayacağınız bir üründür. Ürün kristal ile doğal ahşabın birleşmesi ile oluşturulmuş özel üretimdir. Sağ kenardaki özel kesim ahşap doğal gürgen ağacıdır. Kesinlikle mdf gibi doğal olmayan ürünler kullanılmamıştır. Gürgen ağacının tam ortasından geçen 10 mm kanala, aynı genişlikte füme camın yerleştirilmesi ile estetik bir görünüm kazanılmıştır. Ürünün dengede durmasını sağlamak için füme camın dış kenarına küçük bir kristal destek mevcuttur. Bu destek kolay kolay fark edilmemektedir. Bu nedenle ürünün büyük bir kısmı havada duruyormuş hissi uyandırmaktadır. Füme kristal olan kısımda ise iki adet altın renkte kalem mevcuttur. Ürünümüzde yer alan parçalar şu şekildedir; - 2 Adet altın renk kalem - 1 Adet adalet heykeli (20 cm antik sarı) Bu üründe yazılan isim ve unvan 1,6 mm kalınlıkta Rowmark marka ithal rezopal ürününden kabartma olarak lazer ile kesilerek uygulanmaktadır. Darbelere karşı dayanıklıdır.

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

  1. Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Kalite
İşçilik
Fiyat